Get Adobe Flash player

INFORMUJEMY - ZAPRASZAMY

 

Stowarzyszenie Psychoprofilaktyki „Spójrz Inaczej”,

we współpracy z wydawnictwem „Fraszka Edukacyjna” organizuje

spotkanie – warsztat z udziałem Nancy Rappaport- współautorką książki „Kod zachowania”.

 

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia 2014r., w godzinach 11.00 -16.00 (6 godzin zegarowych) w Auli Gimnazjum nr 3,  ul. Leśna 2  w Starachowicach. Spotkanie będzie tłumaczone.

W spotkaniu będą uczestniczyli trenerzy Stowarzyszenia „SI” oraz zaproszeni pedagodzy, psychologowie i nauczyciele - ok. 30 osób.

Koszt udziału w seminarium 180 zł/w tym książka "Kod Zachowań"/. Opłata przelewem na konto Stowarzyszenia Psychoprofilaktyki „SI"

– Nr rachunku bankowego: 27 1050 1432 1000 0022 0205 2946

INR BANK ŚLĄSKI

Prosimy jednocześnie o kontakt z Biurem Stowarzyszenia:

tel. 41 274 18 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 10 marca 2014 r.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

W oparciu o prawie dziesięcioletnią współpracę, autorki „Kodu Zachowania" (analityk behawioralny i psychiatra dziecięcy) opisują swoje systematyczne podejście do rozpoznawania przyczyn i schematów zachowań uczniów, którzy sprawiają trudności w szkole. Problemowe zachowania uczniów to: - efekt stanów lękowych, zachowania opozycyjno - buntownicze, wycofywanie się i zachowania o podłożu seksualnym. Autorki podają również sprawdzone metody kierowania uczniów na właściwą drogę.

Zarząd Stowarzyszenia Spójrz Inaczej

 

facebook_page_plugin