Get Adobe Flash player

SZKOLENIE „UMIEJĘTNOŚCI TERAPEUTYCZNE NAUCZYCIELA”

 

Nauczyciele, wychowawcy świetlic, psycholodzy i pedagodzy Starachowickich Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Są jeszcze miejsca w grupie na szkolenie pn. „UMIEJĘTNOŚCI TERAPEUTYCZNE NAUCZYCIELA” (30 godzin dydaktycznych).

Termin: 27-29 maja 2016 r. Początek zajęć 27 maja (piątek), godzina 14.00 Miejsce: Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Przystań”, ul. Murarska 11.

 

Szkolenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Psychoprofilaktyki „Spójrz Inaczej” w ramach dotacji Gminy Starachowice na projekt „Pomagaj tak, aby nie zaszkodzić” (2016 r.) Celem zajęć jest rozwijanie i nabywanie podstawowych umiejętności udzielania pomocy psychologicznej uczniom w szkole oraz ich rodzicom. Między innymi poznanie metody fińskiego terapeuty Bena Furmanna pn. „Dam radę” (metody pomagania dzieciom w przezwyciężaniu problemów z emocjami i zachowaniem, inspirowanej Krótkoterminową Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu - TSR). Jesienią przewidujemy 5 godzinne zajęcia superwizyjne dla uczestników tego szkolenia.

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych starachowickich szkół podstawowych i gimnazjów ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w szkoleniu. Prosimy o zgłoszenia e-mailowe na załączonym formularzu do 19 maja 2016 r. do Biura Stowarzyszenia Spójrz Inaczej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu i udzielania wyjaśnień merytorycznych i organizacyjnych w sprawie szkolenia i superwizji: Jadwiga Soboń nr telefonu: 608-317-103.

Jadwiga Soboń autor i realizator

psycholog, trener i superwizor rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

facebook_page_plugin