Get Adobe Flash player

Warsztaty "Spójrz Inaczej"

Sz. P. Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Placówek Oświatowych   w Starachowicach

Stowarzyszenie Psychoprofilaktyki „Spójrz Inaczej” dokonuje naboru do 14 osobowej grupy nauczycieli klas I-III starachowickich szkół podstawowych i placówek oświatowych,  na   35 godz. warsztaty pn. „Spójrz Inaczej”, w ramach projektu  „Młodzież i wychowawcy – razem w profilaktyce uniwersalnej”, współfinansowanego przez  Gminę Starachowice.

Termin zajęć: 21-22.04 i 24-25.04.2017 r.

 

W złączeniu Formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu przez kandydata i uzyskaniu zgody dyrektora placówki na udział w szkoleniu, należy przesłać na podany adres e-mailowy Stowarzyszenia Spójrz Inaczej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  do 3 kwietnia 2017 r.

Celem warsztatów jest  przygotowanie grupy kompetentnych realizatorów rekomendowanego Programu Spójrz Inaczej w klasach I-III (nauczycieli klas I-III nauczycieli przedmiotu, wychowawców, pedagogów,  psychologów).

 Warsztat odbędzie się w terminie: 21-22 kwietnia (piątek i sobota, 16 godzin zajęć)  oraz 24 i 25 kwietnia r. (poniedziałek i wtorek, 19 godzin zajęć) w Starachowicach.  Początek zajęć 21 kwietnia (piątek) godz. 13.00.

Zajęcia wymagają oddelegowania od zajęć w macierzystej placówce w dn. 24 i 25 kwietnia  (poniedziałek i wtorek). W te dni w ramach warsztatów szkoleniowych  będą prowadzone  zajęcia ćwiczeniowe z uczniami w klasach.

Miejsce oraz opis i przebieg szkolenia zostanie podany osobom zakwalifikowanym do udziału w nim. 

W złączeniu Formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu przez kandydata i uzyskaniu zgody dyrektora na udział w szkoleniu, należy przesłać na podany adres e-mailowy Stowarzyszenia Spójrz Inaczej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  do 3 kwietnia 2017 r.

W sytuacji większej liczby zgłoszeń, decyduje kolejność zgłoszenia.

Z wyrazami szacunku

Jadwiga Soboń - vice prezes Zarządu Stowarzyszenia SI i realizator szkolenia, tel. kontaktowy: 608 317 103.

Formularz zgłoszeniowy

 

facebook_page_plugin