Get Adobe Flash player

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI Z WOJ. ŚLĄSKIEGO

Stwórzmy razem szkołę o jakiej marzymy!

Fundacja IBRAS wraz ze Stowarzyszeniem Psychoprofilaktyki "Spójrz Inaczej" zaprasza nauczycieli/ki z woj. śląskiego do udziału w bezpłatnych projektach szkoleniowych:

 

Akademia Dobrego Startu, www.ads.ibras.org

Szkoła Trenerów, www.st.ibras.org

Pracownia Wychowawcy, www.pw.ibras.org


Są to innowacyjne projekty edukacyjne mające na celu m.in. zwiększenie umiejętności dydaktycznych i metodycznych nauczycieli/lek w zakresie radzenia sobie z agresją uczniów oraz motywowania ich do nauki, zwiększenie u nauczycieli/lek umiejętności nauczania i wychowywania w zakresie edukacji obywatelskiej, oraz nabycie przez nauczycieli/ki umiejętności trenerskich.

Wszystkie projekty składają się z cyklów szkoleniowych prowadzonych przez doświadczonych/ne praktyków/czki i dodatkowo obejmują kursy e-learningowe oraz sesje szkoleniowe dla rad pedagogicznych. Szkoły których nauczyciele/lki wezmą udział w projektach będą miały okazję do współtworzenia nowoczesnego portalu edukacyjnego, którego premiera jeszcze w tym roku szkolnym!

Zgłoszenia do udziału w projektach przyjmujemy do 4 marca 2011 roku.


Więcej szczegółów oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania, dostępne na stronie fundacji www.ibras.org oraz stronach poszczególnych projektów www.ads.ibras.org,   www.pw.ibras.org  www.st.ibras.org

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapraszamy do zapoznania się ze ofertami poszczególnych projektów.

facebook_page_plugin