Get Adobe Flash player

W dniu 16 listopada 2012 roku dwie przedstawicielki naszego Stowarzyszenia: Teresa Auguścik i Jolanta Białogórzec wzięły aktywny udział w Konferencji Profilaktycznej zorganizowanej przez gminę Bielany miasta stołecznego Warszawy, pod nazwą: Przegląd Programów Profilaktycznych „Dobre Praktyki”.

 

Teresa Auguścik w wystąpieniu pod tytułem: ,,Spójrz Inaczej wciąż dobrą praktyką”, z pełnym powodzeniem uzasadniła zawartą w tytule tezę. Wśród licznych walorów Programu „Spójrz Inaczej” zaprezentowała także jego wartość z dość unikatowej pespektywy - psychoanalitycznej teorii rozwoju człowieka, doceniającej wartość budowania więzi i relacji.

Zapowiedziała też najnowszą ofertę Stowarzyszenia, będącą efektem współpracy Andrzeja Kołodziejczyka z profesorem Larsonem - propozycję działań wobec sprawców agresji w szkole.

Funkcjonujące podczas konferencji stoisko z ofertą Stowarzyszenia „Spójrz Inaczej” było okazją do licznych spotkań z osobami zainteresowanymi Programem „SI”, z sympatykami Programu i Stowarzyszenia: nauczycielami, realizatorami, ale też przedstawicielami innych organizacji działających w obszarze psychoprofilaktyki.

<<powrót

facebook_page_plugin