Get Adobe Flash player
Jestem psychologiem, trenerem i superwizorem rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, trenerem programu „Spójrz Inaczej” i „Spójrz inaczej na agresję”.

Ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu psychologii wychowania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Skończyłam Szkołę Trenerską „Sieć”, odbyłam kilkuletni staż w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Od blisko 30 lat prowadzę szkolenia dla nauczycieli, w tym 9 lat jako nauczyciel konsultant WOM Kielce, obecnie w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Psychoprofilaktyki „Spójrz Inaczej” w Starachowicach oraz w ramach samodzielnie prowadzonej działalności szkoleniowej.

Jestem autorem i realizatorem wielu warsztatów, cykli i programów szkoleniowych dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów oraz przedstawicieli innych grup zawodowych.

Zajmuję się również szkoleniem trenerów i superwizją.

Równolegle do działań szkoleniowych i edukacyjnych zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej (w tym kobietom doznającym przemocy domowej oraz „Amazonkom”).

Interesuję się problemami zmiany i rozwoju osobistego, metodami oddziaływań psychologicznych oraz profilaktyką zdrowia.

Cenię sobie bardzo kontakty z moimi siostrzeńcami i przyjaciółmi, a także czas spędzany z rodziną w domu na wsi. Kocham wędrówki górskie, Tatry...

 

Jadwiga Soboń

Kontakt :

telefon : 608 317 103

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jadwiga_Sobo

 

<<powrót

facebook_page_plugin