Get Adobe Flash player

Kazimierz Koruba

Jestem psychologiem z długoletnim doświadczeniem w pracy zawodowej, przede wszystkim w zakresie terapii uzależnień i pracy z osobami współuzależnionymi (praca w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Kielcach), oraz prowadzenia warsztatów psychologicznych dla osób dorosłych.

Trenerem programu „Spójrz Inaczej” jestem od 1992 roku.

Jestem trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, edukatorem MEN, ponadto mam rekomendacje trenera programów: „Spójrz inaczej na agresję”, „II Elementarz” i „Nasze Spotkania”.

W ostatnich latach zajmuję się głównie szkoleniem różnych grup zawodowych w zakresie rozumienia i rozwiązywaniu problemów alkoholowych oraz problemów przemocy w rodzinie. Prowadzę również warsztaty przygotowujące nauczycieli do realizacji różnych programów profilaktycznych. Współpracuję z samorządami lokalnymi w opracowywaniu Gminnych Programów Profilaktycznych. Oprócz treningów i warsztatów prowadzę terapię indywidualną oraz terapię rodzin.

Mam żonę, dwie dorosłe córki i wnuczkę Matyldę.

Kazimierz Koruba

Kontakt :

telefon : 601 505 406

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kazimierz Koruba

 

<<powrót

facebook_page_plugin