Get Adobe Flash player
Jestem psychologiem z 33-letnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, od wielu lat prowadzę warsztaty i treningi psychologiczne dla osób dorosłych (m.in. nauczycieli, studentów, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych), głównie w zakresie umiejętności interpersonalnych i wychowawczych, profilaktyki uzależnień i agresji, asertywności oraz różnych form pomocy psychologicznej.

Mam długoletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oraz prowadzenia warsztatów i treningów psychologicznych dla osób dorosłych o charakterze edukacyjnym, jak również opartych na procesie grupowym oraz doświadczenie w zakresie szkolenia i superwizji trenerów pracy grupowej.

Od 1993 roku jestem trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, trenerem Stowarzyszenia „Spójrz Inaczej” i Fundacji Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego. Jestem autorką wielu publikacji o tematyce wychowawczo-profilaktycznej, m.in. współautorką programów zajęć wychowawczo-profilaktycznych „Spójrz Inaczej” i „Spójrz inaczej na agresję” i trenerem tych programów od początku ich istnienia.

Należę do Rady Programowej programu społecznego „Szkoła bez przemocy” i od początku jej istnienia jestem zaangażowania w działania na rzecz ograniczenia rozmiaru zjawisk przemocy i agresji w szkołach.

Jestem jedną z osób, które zainicjowały powstanie Stowarzyszenia „Spójrz Inaczej” i od początku jego istnienia nieprzerwanie pracuję w Zarządzie Stowarzyszenia.

Jestem mężatką, mam dwoje dorosłych dzieci i wnuka. Dużo czytam, grywam w scrabble, lubię podróżować i zajmować się ogrodem. Lubię nowe miejsca i nowe wyzwania – osobiste i zawodowe; bardzo sobie cenię bliskie, autentyczne kontakty z ludźmi.

Ewa Czemierowska-Koruba

Kontakt :

telefon : 603 093 830

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ewa_

 

<<powrót

facebook_page_plugin