Get Adobe Flash player

Jestem nauczycielem, pedagogiem. Obecnie pracuję jako nauczyciel biologii w LCEZ w Lublinie oraz jako doradca metodyczny dla pracowników jednostek pomocy społecznej Powiatu Łęczyńskiego. Od kilku lat współpracuję ze Stowarzyszeniem MONAR pomagając młodym ludziom zażywającymi lub eksperymentującym ze środkami psychoaktywnymi. W maju 2012r. utworzyłem wraz z koleżanką Poradnię Profilaktyczno – Konsultacyjną Stowarzyszenia MONAR w Łęcznej (woj. lubelskie).

Posiadam uprawnienia edukatora MEN o specjalności „Profilaktyka systemowa” po stażu odbytym w Niepublicznym Ośrodku Kształcenia Nauczycieli Fundacji „Bene Vobis” Hanny Rylke w Warszawie. Dużego doświadczenia i umiejętności nabyłem podczas przygotowania do pracy trenera w Stowarzyszeniu Psychoprofilaktyki Szkolnej „Spójrz inaczej®” w Starachowicach.

Obecnie jestem rekomendowanym trenerem Ośrodka Kształcenia Nauczycieli Stowarzyszenia Psychoprofilaktyki „Spójrz inaczej®” w Starachowicach. Przez wiele lat pracowałem jako nauczyciel w szkole podstawowej, potem jak pedagog szkolny w liceum w Lublinie. Mogę powiedzieć, że dzięki mojej pracy profilaktycznej z dziećmi i młodzieżą oraz z nauczycielami a wcześniej przygotowywaniu się do tej pracy w Stowarzyszeniu „Spójrz inaczej” i Fundacji „Bene Vobis” dokonał się mój prawdziwy rozwój zawodowy.

Od 2002 roku mam własną Pracownię Profilaktyki i Edukacji, gdzie prowadzę szkolenia dla nauczycieli oraz różnego rodzaju warsztaty tematyczne dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologów oraz dla Rad Pedagogicznych. Od ponad dwóch lat współpracuję z kierownikami i pracownikami jednostek pomocy społecznej. Organizuję i prowadzę szkolenia, pomagam wychowawcom świetlic środowiskowych oraz wychowawcom placówek opiekuńczo – wychowawczych.

Mam doświadczenie w organizowaniu działań profilaktycznych na terenie gmin oraz we wdrażaniu projektów edukacyjnych w szkołach. Od ponad 20 lat realizuję w szkołach programy profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą.

Moje zainteresowania to: psychologia, historia, architektura, historia sztuki, media. Lubię dobrą literaturę, film i muzykę. W lecie chodzę po górach,  lubię podróżować po Europie i nie tylko….

Kontakt :

telefon : +48 606 726 088

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jacek_Koda


<<powrót

facebook_page_plugin