Get Adobe Flash player

mgr pedagogiki, filozofii i katechetyki. Trener i psychoterapeuta terapii Gestalt. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (modalność systemowa). Ukończył 4 letni pełny cykl szkoleniowy z zakresu terapii systemowej rodzin (Kraków – Centrum Psychoterapii i Poznań – WTTS). Uczestniczył w kompleksowym szkoleniu (curriculum) z zakresu terapii ericksonowskiej) w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Ukończył dwuletnie polsko – niemieckie szkolenie integrujące pracę Moshe Feldenkraisa oraz hipnoterapię Miltona H. Ericksona. Ukończył 2 letnie szkolenie: „Ustawienia systemowe rodzin według Berta Hellingera” i 2 letnie szkolenie: „Openness, Offenheit, Otwartość” oraz kurs mistrzowski z ustawień Berta Hellingera prowadzonego przez Berta Hellingera. Posiada Certyfikat z Diagnozy klinicznej DSM – IV, dyplom ukończenia „Terapii krótkoterminowej jako podejścia integrującego”. Uczestnik dwuletniego szkolenia z psychodramy.

Trener programu wychowawczo – profilaktycznego „Spójrz inaczej”, uprawnienia w „Treningu zastępowania agresji”, edukator MENiS.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutyczne i psychoedukacyjnej z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Założyciel Instytutu Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku – Białej. Pracuje w Instytucie Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku – Białej.

Kontakt:

Tel: 0603 067 413

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr_Bednarczyk_600x800


<<powrót

facebook_page_plugin