• 3a

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących realizacji programu „Spójrz Inaczej” online oraz realizacji tych zajęć z klasami.

Szkolenia przeprowadzone zostaną z dotacji Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) na rok 2021 – Projekt: Adaptacja do realizacji on-line programu rekomendowanego w ramach Systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego.

Rekrutacja odbywać się będzie od 08.12.2021 do 03.01.2022r. Uczestnikami szkoleń mogą być osoby pracujące w szkołach z uczniami klas 4-6, które ukończyły szkolenie Spójrz Inaczej i posiadają certyfikat do prowadzenia programu w wersji stacjonarnej.

W ramach udziału w naszym projekcie osoby zainteresowane:

- będą uczestniczyły w 16 godzinnym szkoleniu przygotowawczym online, w ramach którego poznają scenariusze „Spójrz Inaczej Online”, metody budowania relacji z uczniami przez internet i obsługę interaktywnych narzędzi TIK, które są stosowane w jego realizacji. Szkolenia prowadzone będą online w okresie od 03.01 - 14.02.2022 r.

- przeprowadzą ze swoimi klasami 10 godzin zajęć Spójrz Inaczej Online według zaproponowanych scenariuszy

- wezmą udział w 3-godzinnych superwizjach online dotyczących realizowanych zajęć

- wypełnią przygotowaną przez organizatorów ankietę ewaluacyjną dotyczącą scenariuszy i realizacji zajęć

- otrzymają certyfikat uprawniający ich do realizowania zajęć „Spójrz Inaczej Online” w klasach IV-VI

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie albo mające pytania prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.